DUYURU DETAYI

 

 

 

 

İstanbul bakırköy ilçemizde satılık daire, satılık konut, satılık işyeri, kiralık daire, kiralık dükkan, ofis ve mağaza alanlarında faaliyetlerimiz ciddiyet ve kalitemizle her geçen gün daha yüksek adetlere ulaşmaktadır. Bakırköy ilçemizde Koza Emlak Konut olarak yüksek müşteri portföyümüz siz saygıdeğer müşterilerimizin güven, kalite ve uygun fiyat aramaları noktasında buluştuğumuz ortak düşünceler içerisinde hep birlikte yolumuza devam etmekteyiz. 

Ülkemiz içinde bulunmakta olduğumuz koşulları göz önüne aldığımızda; genel konjektörde yatırımların, hem imalat sektöründe, hemde finansal sektörlerde seviyeler ile birlikte kar markajlarında büyük düşüş gözlenmiştir. Gayrimenkul, emlak ve konut, sektöründe tüm piyasa koşullarının kötüleşmesine rağmen satılık dükkan, satılık konut, daire, işyeri, ofis fiyatları aynı zamanda kiralık daire, kiralık dükkan, ofis fiyatlarında kısmi düşüş dahi gözükmemiştir.

Koza Emlak Konut Bakırköy olarak gayrimenkul ve emlak yatırımlarınızı ilçemizin İstanbul ilindeki merkezi konumunu dikkate alarak, rahatlıkla yönlendirebilirsiniz. Çünkü mantıklı konumlarda bulunan daire, konut, dükkan, işyeri ve ofis yatırımlarınız ortalama olarak senede net %30 - %60 oranında değer kazanarak, içinde bulunduğumuz ekonomik konjektörde kazançlarınızın  yüksek ve güvenilir olmasını sağlayacaktır.

 

Siz saygı değer müşterilerimizi Koza Emlak Konut Bakırköy ofisimize davet ediyoruz. Lütfen portföyümize bir göz atın.

 

İşyeri    Portföyümüz    http://www.kozaemlakkonut.com/ilanarama.aspx?ak=2

Konut    Portföyümüz    http://www.kozaemlakkonut.com/ilanarama.aspx?ak=1

 

 

http://www.kozaemlakkonut.com